Владика Володимир Війтишин розповість про вплив церкви на події, які відбуваються в нашій державі, та яким чином церква знаходить свій шлях до людини - найвищого Божого творіння.

- Події за грудень 2016
- Обявлення Матері Божої у Фатімі - послання надії
- Різдвяні вітання Архієпископа Мечслава Мокшицького

7 червня о 12.10 «Воскресіння. Живе радіо» провадить ще один спільний ефір з «Радіо Марія».

Гість студії Блаженніший Любомир ділиться з ведучими Романом Колядою «Живе радіо» та Сергієм Іваницьким («Радіо Марія») своїми роздумами щодо сім’ї, прав дитини, сучасної ліберальної, та зокрема, гендерної ідеології, яка набуває все більшого панування у Європі.

Жива Internet-зустріч на тему: У кожного з нас є різні уявлення про молодь, котра формується та веде активне життя у своїх парафіях. На обов'язки молоді є різні бачення: прибирати церкву, прислуговувати під час Богослужінь, тримати фани під час Літургії, організовувати танці, їздити на реколекції, відвідувати зібрання спільноти та інше.

Так це чи не так, можливо, в чомусь маємо рацію, а, можливо, в чомусь помиляємося, але знаємо одне, що молодь на парафії є і має бути, лише залишаються відкритими запитання про її функції, а головне можливості.

На ці та інші ваші запитання відповідатиме о. Володимир Ольшанецький, парох церкви Всіх Святих Українського Народу та Анастасія Янків - голова Марійської дружини при цьому храмі.

Про традиційний український церковний спів - у Живій Internet-зустрічіВсі ми любимо прийти до Церкви і з замилуванням слухати Літургію у виконанні професійного хору. Чи не всі? Хтось любить, щоб співали якомога "простіше" – аби легше було підспівувати. А комусь найбільше до вподоби "читані" богослужіння або його частини, коли добре чути кожне слово.

А чи є якийсь ідеальний варіант: коли і все зрозуміло, і мелодія гарна, і дійсно відчуваєш богослужіння всім серцем? Про це ми  розпитали у наших гостей: о. Руслана Греха, Анастастії Войтюк та Максима Тимо. Знайти відповідь на це запитання, а також більше дізнатися про традиційний український церковний спів можна у гостей Живої Internet-зустрічі.

 Про те, хто може опанувати таємниці та тонкощі іконописання!,- у живій інтернет зустрічіКоли ми чуємо слово "іконописець", то в нашій уяві той, хто старанно виводить лики святих, постає таким собі дядечком старшого віку, бажано з бородою, а ще краще – з власним німбом над головою.

Ви можете здивуватися, що тепер, в 21 столітті, є чимало охочих навчитися писати ікони, і деяким з тих, хто цим займається, ще навіть немає 20-ти років! І навіть ти – так, саме Ти! – теж можеш опанувати таємниці та тонкощі іконописання! Звідки беруться сучасні іконописці, де і за який час вони стають професіоналами?
Що потрібно, окрім фарб та полотна або дощечки, аби створити власну ікону? Як має виглядати справжня ікона? Чи дійсно кожен може стати іконописцем, чи є якісь обмеження?

На всі ці запитання ти зможеш отримати відповіді. У студії Живих Internet-зустрічей завітали іконописець та викладач іконопису отець Михайло Олійник та його учениця Катерина Солодько. Вони спробують розвіяти всі твої сумніви та привідкрити завісу такої незвичайної справи як іконопис.

Про Світовий День Молоді 2016 у Хоча надворі ще лиш 2015 рік, але Польща вже готується до прийому молоді з цілого світу у 2016 році на Світовий День Молоді у Кракові.
Для українських хлопців та дівчат настає чудова нагода численно потрапити на це дійство, адже попередній СДМ був у бразилському Ріо-де-Жанейро, потрапити куди - недешеве задоволення.
Як відбувається підготовка до СДМ, що буде впродовж усіх днів цього дійства та що молодь зможе взяти для себе, - нам розповість о. Григорій Назар,член головного оргкомітеті СДМ-Краків та голова оргкомітету з підготовки до СДМ в УГКЦ.
Саме на Живій Internet-зустрічі 29 січня 2015 р. молодь з цілої України може запитати в о. Григорія про деталі участі в СДМ і впевнитись, що цього разу нагода поїхати на зустріч з Папою є найкращою!

Жива інтернет-зустріч з Владикою Венедиктом (Алексійчуком)Обрати Різдво – це не лише колядки, вертепи, святковий стіл чи навіть святкова Літургія. Це щось глибше і цінніше ніж просто традиції, щось вище й сильніше ніж привітання «Христос Рождається».

Тож на чому нам зосередитися, щоб обрати саме Різдво?