У Львові служать Літургію жестовою мовою у часи пандемії

Отець Олег Плішило ще з часів навчання у Львівській духовній семінарії Духа допомагав перекладати Божественну…

Чи порушення Правил Дорожнього Руху є гріхом?

За всю історію існування людей на землі, люди постійно подорожували. Для багатьох, дорога стала навіть другим…

10 ігор та вправ з дитиною під час карантину

 У непростий час карантину наші діти потребують батьківської участі в їхніх іграх: безтривожних, затишних,…

Святі отці про Псалми (Псалтир)

Книга псалмів має все, що необхідне для всіх. Вона віщує майбутні події, пригадує історію, накреслює закони…

Чи можна в подружжі погоджуватися на моральне зло?

Межа гріха Звісно, молодята мають навчитися поступати­ся одне одному, змінювати власну думку, відмовля­тися…
Читати більше новин

Шаріат добрався до лижних курортів ІрануШаріат добрався до лижних курортів Ірану. Відповідно до циркуляра, випущеного командуванням поліції Ісламської республіки, починаючи з цього сезону жінки не зможуть займатися гірськолижним спортом без супроводу найближчого родича - батька, чоловіка або брата.

Численні гірськолижні курорти країни до недавнього часу залишалися зоною, вільною від законів шаріату. Лижниці могли ковзати по схилу без того, щоб одягати під каску традиційну хустку.

На курортах зберігалися багато соціальних  норм, прийнятих в Ірані до перемоги Ісламської революції. Жінки сприймалися як повноправні члени суспільства, на відміну від ситуації по країні в цілому, пише newsru з посиланням на єгипетську газета Bikya Masr.

Як відзначають правозахисні організації, іранські жінки не мають права на розлучення і несуть кримінальну відповідальність з дев'ятирічного віку. Їхні діти, народжені у шлюбі з іноземцем, не мають права на іранське громадянство, на відміну від дітей іранця й іноземки.

Чоловік, що застав дружину під час подружньої зради, має право вбити її на місці. Якщо ж він убив її за інших обставин, то заяви, що він підозрював її в невірності, буде достатньо, щоб можливу страту замінили 10 роками в'язниці.