У Львові служать Літургію жестовою мовою у часи пандемії

Отець Олег Плішило ще з часів навчання у Львівській духовній семінарії Духа допомагав перекладати Божественну…

Чи порушення Правил Дорожнього Руху є гріхом?

За всю історію існування людей на землі, люди постійно подорожували. Для багатьох, дорога стала навіть другим…

10 ігор та вправ з дитиною під час карантину

 У непростий час карантину наші діти потребують батьківської участі в їхніх іграх: безтривожних, затишних,…

Святі отці про Псалми (Псалтир)

Книга псалмів має все, що необхідне для всіх. Вона віщує майбутні події, пригадує історію, накреслює закони…

Чи можна в подружжі погоджуватися на моральне зло?

Межа гріха Звісно, молодята мають навчитися поступати­ся одне одному, змінювати власну думку, відмовля­тися…
Читати більше новин

Нардеп Дмитро Ветвицький запропонував замінити перший рядок Державного гімну "Ще не вмерла України ні слава, ні воля" на слова "Слава Богу, в Україні є й правда, й воля".

Щоб відродити державу, національний гімн повинен починатися зі слів про Бога, а не про смерть, заявив народний депутат, президент партії "Правда" Дмитро Ветвицький.

Ветвицький запропонував замінити перший рядок гімну "Ще не вмерла України ні слава, ні воля" на слова "Слава Богу, в Україні є й правда, й воля". Автор законопроекту впевнений, що гімн України, як християнської держави, повинен містити згадку про Творця.

"Колись Україна боролася за свою незалежність, а громадяни України вмирали в нескінченних війнах. Однак, слава Богу, сьогодні наша держава є самостійною і мирною. Час привести цю країну до ладу, відроджувати її, відновлювати. І робити це потрібно з Богом у серці і на устах. Тому, перш за все, потрібно змінити символ української державності - національний гімн, включивши в нього згадку про Бога, як це, приміром, зробили британці, серби, естонці та інші європейці. Якщо в Європі не бояться співати у національних гімнах про Бога, то і ми маємо слідувати їх прикладу. Таким чином у період Великого посту у нас з'явилася реальна можливість почати духовне відродження України", - заявив Ветвицький. Про це повідомляє християнський портал КІРІОС з посиланням на ТСН.