Охорона довкілля – суспільна місія християнина25 березня 2018 р. в Свято-Дмитрівському катехитично-пастирському центрі Харкова відбулася зустріч парафіян і духовенства УАПЦ із о. Максимом Кролевським – референтом Екологічного бюро Української Греко-Католицької Церкви, священиком Харківського екзархату, який служить у Полтаві.

Перед початком зустрічі її учасники змогли ознайомитися з виставкою кращих малюнків Всеукраїнського екологічного конкурсу «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?». Виставка була перевезена до Харкова о. Максимом Кролевським й експонувалася в приміщенні Харківського крайового братства апостола Андрія Первозваного.

Гостя представив архиєпископ Ігор (Ісіченко), відзначивши братні стосунки між полтавськими парафіями УГКЦ й УАПЦ. Отець Максим Кролевський трохи розповів про себе – своє навчання в Івано-Франківську й Римі, служіння в Донецьку та Полтаві, капеланство. Потім він окреслив чотири суспільні виміри, що визначають характер християнської турботи про довкілля: гідність людини, спільне благо, солідарність, субсидіярність. Доповідач ознайомив присутніх із історією виникнення Екологічного бюро УГКЦ, ініціатива якого належала блаженної пам’яті Патріархові Любомиру Гузару, та з напрямками його діяльності. Наприкінці отець Максим відповів на питання присутніх.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на uapc.org.ua