Тернопільська Вища Духовна Семінарія ім. патріарха Йосифа Сліпого долучилась до екоакції «Година Землі»Вже стало доброю традицією для студентів Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. патріарха Йосифа Сліпого ставати активними учасниками Всесвітньої екологічної акції «Година Землі». Наукою про невідновлені джерела енергії у світі та молитвою Вечірні при лампадах та свічах відзначили цей захід 30 березня поточного року.

Перед Вечірньою до братів звернувся представник Екобюро у Тернопільсько-Зборівській архієпархії о. Василь Шафран, який розповів про важливість такого заходу та про його все більшу популярність у світі та Церкві. Тому богослуження Вечірньої було відслужено при світлі свічок та лампад. Після богослужіння екореферент звернув увагу семінаристів на екологічному конкурсі «Здай макулатуру – збережи дерево» та Всеукраїнській акції «Посади дерево миру».

Референт також наголосив на важливості екологічно-виховного елементу подібних заходів у наших семінаріях, де навчаються питомці, які у недалекому майбутньому повинні стати мультиплікаторами екологічного вчення Католицької Церкви.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.