Велика роль Церкви в порятунку ЗемліДеякі церковні громади, такі наприклад як церква в штаті Квінсленд (Австралія), настільки перейнялись боротьбою проти кліматичних змін, що на даху церковної будівлі розмістили 24 сонячних панелі у вигляді хреста.

Виявляється, що такі приклади є ефективними, тому що деякі члени спільноти визнають, що, бачачи конкретний приклад шанобливого ставлення до природного довкілля, починають його наслідувати, встановлюючи сонячні панелі на власних домівках.

Проте ще багато представників різних релігій не готові встановити джерела відновлювальної енергії на культових спорудах, не зважаючи на те, що релігійне вчення закликає відповідально ставитись до природи і бути захисниками створіння Божого,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології. 

Міжнародна спільнота все ж таки покладає великі надії на Церкву та її вплив на свідомість людей щодо цього важливого питання і надіється, що завдяки новим релігійним лідерам, таким як Святіший Отець, Папа Франциск, спільний для усього людського роду дім – Землю, ще можна буде врятувати.

Не зважаючи на весь скептицизм, який існує в сучасному споживацькому світі по відношенні до Церкви, на неї все ж таки покладаються великі надії.

До слова кажучи, як повідомляв Християнський портал КІРІОС, нещодавно У США католицька архиєпархія перейшла на сонячну електроенергію.