Свобода: Геть московського попа

Київська організація всеукраїнського об'єднання «Свобода» проводить акцію протесту проти «церковної окупації» України Російською православною церквою в середу біля Українського дому в Києві, про це повідомляє "Благовест.інфо". 

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-України», учасники акції тримають національні та партійні прапори, а також плакати з написами «Геть московського попа-колонізатора!», «Українське православ'я - проти московського мракобісся», «За єдину помісну православну церкву з центром в Києві », при цьому вони скандують:« Ганьба! »

Крім того, в рамках акції на сходах Українського дому проходить фотовиставка «Сім смертних гріхів московських попів». Фотографії на стендах ілюструють ті якості, за які мітингувальники засуджують духовенство Московського патріархату: гнів, жадібність, заздрість, гординя. 

«Мета виставки - показати лицемірство представників Російської православної церкви, які насправді пропагують не релігійні, не християнські цінності, а імперіалістичну доктрину Російського світу», - сказав журналістам глава київської міської організації «Свобода» Андрій Іллєнко.