Церква і виклики, пов’язані з молодою діаспорою - досвід УГКЦ (АУДІО)Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф Міляна та експерт цього органу о. Юстин Бойко розповідають про ІІ Форум мігрантів УГКЦ в західній Європі, присвячений душпастирській діяльності серед дітей та молоді.

Від 5 до 7 жовтня 2018 р. у Римі відбувався ІІ Форум мігрантів УГКЦ Центральної та Західної Європи на тему: «Діти і молодь в умовах творення новітньої української діаспори у Європі. Виклик і можливість для Церкви».

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Йосиф Міляна та експерт цього органу о. Юстин Бойко розповіли про цілі і значення Форуму. Мова йшла, серед іншого, про те, що в Європі формується нова українська діаспора: це люди, які бачать своє майбутнє в країні прибуття. Перед Церквою, яка завжди супроводжувала своїх вірних духовною опікою, постає новий виклик: як допомогти українцям зберегти власну релігійну й національну ідентичність, і, одночасно, інтегруватися у нове суспільство.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан