Громада УПЦ МП у с. Райківці на Поділлі визначилась перебувати в юрисдикції ПЦУНа Хмельниччині триває процес переходу релігійних громад УПЦ МП до Православної Церкви України.

Як написав у “Фейсбуці” митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота, 14 січня релігійна громада на честь архістратига Божого Михаїла в с. Райківці Хмельницького району (на малій батьківщині митрополита Вінницького і Барського Симеона) визначилась перебувати в юрисдикції Православної Церкви України.

“Рішення для громади далось важко бо місцевий священник так досі і не визначився йти з громадою чи залишитись з «руским миром». Але двері українського храму завжди відчинені для вірних православних України. Тимчасово вірних буде окормляти священик Юрий Тимощук який вже був настоятелем цієї громади раніше”, – зазначив владика.

Крім цього, громада смт Сатанів-2,Городоцького району, релігійна діяльність якої проходить в стародавньому Свято-Троїцькому монастирю на чолі зі священнослужителем, (протоієрей Володимир Наглій), згідно з проведених зборів та поданного прохання 15/01/2019 року Божого, ввійшла до юридикції Хмельницької єпархії Православної Церкви України.

Цього ж дня 14 січня ще дві парафії УПЦ (МП) в Ізяславському районі приєднались до Православної церкви України.

Про це повідомив на сторінці у Facebook митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній Махота.

«Свято дня пам’яті святителя Василя Великого принесло Хмельниччині радісну новину. Настоятель і парафіяни прийняли одноголосно рішення бути в єдності з братами та сестрами Православної Церкви України», – йдеться у повідомленні.

До ПЦУ приєднались парафія храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у селі Кунів та парафія Свято-Михайлівського храму села Велика Радогощ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ngp-ua.info