Надання Томосу загострило релігійні протиріччя на Чернігівщині (ВІДЕО)Проблеми кожної конфесії та наслідки надання Томосу в Україні обговорили під час засідання Ради церков, яке відбулося у Чернігівській облдержадміністрації.

Під одним дахом зібралися представники всіх єпархій, що представлені в області. Заступник губернатора Наталія Романова розповіла про те, що нині в області штучно поширюються панічні настрої, а церковники бояться, що в них відберуть храми.

Присутні наголошували на тому, що зараз представники усіх релігій мають проповідувати своїм прихожанам взаєморозуміння та толерантне ставлення до всіх конфесій. Більшість священиків вважають, що держава повинна мати міцну духовну основу.

Представники римо-католицької церкви привітали українців з отриманням Томосу, однак висловили й свої побоювання, бо це може нести певну небезпеку. Тому вони закликали усі католицькі парафії Чернігова приєднатися до інтенції миру в Україні.

Окрім цього, обговорили чимало поточних питань діяльності конфесій. Вони ділилися досвідом допомоги нужденним, зокрема постраждалим від вибухів під час пожежі на складах в Ічнянщині та воїнам АТО.


Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ІнформБюро 

Мапа міграції громад з МП в ПЦУ