Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

На Івано-Франківщині релігійна громада під гімн України перейшла до ПЦУНастоятель храму вийшов з церкви під час виконання на зборах гімну України

В Івано-Франківській області, у селищі Богородчани, на загальних зборах релігійна громада храму Святих Апостолів Петра і Павла під гімн України перейшла до Православної церкви України (ПЦУ),- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на glavcomua. Про це на своїй сторінці повідомив депутат Івано-Франківської обласної ради Святослав Никорович.

«Ось як піп тікав під гімн України. Ще треба щось комусь пояснювати?», - написав Никорович і виставив відео голосування громади Богородчан на загальних зборах про перехід до ПЦУ. 

Никорович стверджує, що «Московський патріархат намагався пересварити віруючих, проте їм це не вдалося». У своїх коментарях жителі селища зізнаються, що їм шкода отця ПЦУ Володимира Шувара, який не може перейти до новоствореної церкви, бо його син вчиться у Росії.

Натомість прес-служба Московського патріархату Івано-Франківської єпархії стверджує, що парафіяни храму участі у голосуванні на зборах не брали і разом зі своїм настоятелем, отцем Володимиром Шуваром «хресним ходом направилася до свого храму, де віруючі продовжили молитовне стояння».

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, у п’ятницю, 1 лютого, на Івано-Франківщині прихильники УПЦ МП, за вказівкою свого настоятеля, заблокували доступ до храму в селищі Богородчани Івано-Франківської області.