На Волині «русскій мір» близький до повної капітуляції: кількість «розмосковлених парафій збільшується У Горохівському районі «русскій мір» близький до повної капітуляції: кількість «розмосковлених парафій досягла 20-ти – лише сьогодні «+3»!,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на volyncomua.

Сьогодні, 8 лютого, про свій перехід до Православної церкви України оголосили громади сіл Диковини, Рачин та Озерце Горохівського району Волинської області. Саме цей район є беззастережним лідером з «розмосковлення» на Волині – кількість парафій, які вийшли з-під юрисдикції Москви тут вже досягла двох десятків.

Також 3 - го лютого 2019 року, за перехід з УПЦ Московського патріархату, в Православну Церкву України, проголосували три громади Локачинського району.

Під час зборів та процедури голосування одноголосно проголосували жителі сіл: Сірнички Свято-Луківської громади, Семеринське Різдва-Богородичної громади і Зубильне Різдва-Богородичної громади, інформує Володимир-Волинська єпархія Православної церкви України..