Митрополит Епіфаній привітав українського політв'язня Романа Сущенка з днем народження “Сьогодні виповнюється 50 років із дня народження Романа Сущенка — в'язня сумління, який незаконно арештований і утримується зараз в Росії,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Ukrinform TV.

Я хотів би подякувати за цей прекрасний подарунок — символічний подарунок, бо всі історичні події, які ми пройшли протягом цих декількох місяців, були тісно пов'язані саме із Софією Київською: це й Об'єднавчий собор, і перша літургія на Різдво Христове після отримання Томосу, це й інтронізація мене як предстоятеля Православної церкви України, тому я хвилююся й переповнений такими позитивними емоціями, що ця мужня людина, яка зараз терпить багато заради нас, бо він є справжнім героєм”. Про це Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній сказав на зустрічі колег і друзів Сущенка, що відбулася 8 лютого в Укрінформі з нагоди його 50-річчя.

У зустрічі також взяли участь міністр культури Євген Нищук, перший заступник голови ВР Ірина Геращенко, державний секретар Мінінформполітики Артем Біденко, керівник Укрінформу Олександр Харченко. Митрополит подякував політв'язню Кремля Роману Сущенку за подаровану картину із зображенням Софії Київської, намальовану в російській в'язниці. Також він запевнив, що церква зі свого боку робитиме все можливе задля звільнення Сущенка та інших політичних в'язнів Кремля. Під час зустрічі висловили підтримку іншому політв'язню, Володимиру Балуху, якому сьогодні виповнилося 48 років

Хорватія на море