Вхід - заборонений. Представників Української православної церкви не пустили до монастиря Святого Пантелеймона на горі Афон в Греції. Про це повідомляють грецькі ЗМІ.

Представників Православної церкви України не впустили до "російського" монастиря СвятогоПантелеймона на Святій Горі Афон в Греції.

Про це йдеться в матеріалі видання Romfea.

"Паломництво на гору Афон з благословення Вселенського Патріарха і Святого Товариства у ці дні здійснює митрополит. Одеський Павло з нової Церкви України. Сьогодні, в суботу, 9 лютого, митрополит Павло хотів відвідати Свято-Пантелеймонівський монастир (російський)", - зазначає видання.

Згідно з інформацією, "коли митрополит прибув до монастиря Святого Пантелеймона, братство повідомило йому, що у нього немає благословення для поклоніння".

"Потім настоятель монастиря наказав закрити ворота монастиря для представників нової української церкви", - йдеться в повідомленні.

Крім того, настоятель пояснив високопреосвященству і членам супроводу, що "монастир не визнає їх, також не планують визнавати їх в майбутньому",- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на тсн.

Хорватія на море