Ще 5 парафій на Житомирщині перейшли до ПЦУНа Житомирщині жителі у 21 громаді провели збори та прийняли рішення перейти із УПЦ Московського патріархату до єдиної Православної церкви України.

 Такі збори прихожани 5 церков провели нещодавно у Малинському та Коростенському районах ,-  повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-службу Житомирської ОДА.

 За інформацією РДА, у Малинському районі ще 3 релігійні громади у с. Федорівка, с. Гранітне та с. Маклаївка провели збори та виявили бажання перейти із УПЦ МП до нової Православної церкви України. Рішення прихожан підтримав настоятель храмів.

 Першою у Малинському районі та на Житомирщині провела збори громада с. Ворсівка, яка відповідно до розпорядження голови ОДА Ігоря Гундича вже офіційно приєдналась до Православної Церкви України та перереєструвала статут.

 У Коростенському районі збори провели у с. Бондарівка та Ушиця, під час яких жителі прийняли рішення про перехід до ПЦУ.

 Під час зборів прихожани проголосували та підписали протоколи.

«У Малинському районі ще 3 релігійні громади у селах Федорівка, Гранітне та Маклаївка провели збори та виявили бажання перейти із УПЦ МП до нової Православної церкви України. Рішення прихожан підтримав настоятель храмів. У Коростенському районі збори провели у селах Бондарівка та Ушиця, під час яких жителі прийняли рішення про перехід до ПЦУ», - йдеться у повідомленні.

Загалом на Житомирщині вже 21 релігійна громада вирішила перейти до Православної церкви України.

Хорватія море 2020 ціна