Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

До ПЦУ перейшла перша громада на СумщиніМешканці села Андріяшівка Сумської області ухвалили рішення про перехід до Православної церкви України.

Це - перший випадок в регіоні. Голосування, участь в якому брав сільський голова, місцеві депутати і жителі, провели 23 лютого. Від Сумської єпархії Єдиної Помісної Української Православної Церкви на зборах був присутній благочинний Роменського благочиння протоієрей Ігор Мурий. Були присутні також духовенство і представники Московського Патріархату,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ТСН

Рішення ухвалили за участі місцевої влади.

Це - перший випадок в регіоні. Голосування, участь в якому брав сільський голова, місцеві депутати і жителі, провели 23 лютого. Від Сумської єпархії Єдиної Помісної Української Православної Церкви на зборах був присутній благочинний Роменського благочиння протоієрей Ігор Мурий. Були присутні також духовенство і представники Московського Патріархату.

 

Нагадаємо, наразі жодного переходу не зафіксовано тільки у Донецькій, Херсонській областях, Севастополі та АР Крим. При цьому від дати проведення Об'єднавчого собору 15 листопада про свій перехід заявили понад 400 парафій. Найактивніше процес наразі триває у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.