Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

На Стрийщині Московська церква остаточно перестала існуватиБаня Лисовицька прийняла рішення про перехід до Православної Церкви України.

Як повідомив голова Лисовицької сільської ради Микола Магас, вчора, 27 лютого, на парафіяльних зборах церкви Покрови Божої Матері більшістю голосів, усього один голос «проти», прийнято рішення про перехід релігійної громади з підпорядкування Московського патріархату до Української Православної Церкви.

Баня Лисовицька є малою Батьківщиною Героїв АТО Тараса Бруса та Романа Магаса, які віддали своє молоде життя за Україну. Рішення громади про приєднання до єдиної, помісної, визнаної Константинополем та вистраждалої багатьма поколіннями українців Православної Церкви є свідченням того, що Баня Лисовицька завжди була і залишається патріотичним українським селом.

Загалом, на Стрийщині Московська церква остаточно перестала існувати, оскільки всі три релігійні громади, які підпорядковувалися Кірілу, зокрема у селах Піщани, Верчани та Баня Лисовицька, прийняли рішення про перехід до Української Православної Церкви.

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на stryi-rda.gov.ua