Патріарх Філарет розповів віденській інтелігенції про сучасний стан Православ'я в Україні27 лютого 2019 року, перебуваючи у Відні (Австрія), Святійший Патріарх Філарет, на запрошення професора доктора Вольфганга Шрайнера з Католицької Академічної Спілки Віденської Єпархії (Katholischer Akademiker Verband der Erzdiözese Wien), виступив з доповіддю про сучасний стан Православ'я в Україні.

Святійший владика розповів представникам віденської інтелігенції про об'єднавчі процеси в українському Православ'ї після Собору 15 грудня 2018 року, надання Вселенським Патріархом Варфоломієм Томосу про визнання автокефалії Української Православної Церкви, значення об'єднання українського Православ'я для України, а також для країн Європи і всього світу.

Крім того, Патріарх Філарет дав змістовне інтерв'ю Першому австрійському каналу радіо і телебачення (ORF). В ефірі програми "Орієнтації", яка піднімає в австрійському суспільстві питання релігії, віри, міжконфесійних відносин, Патріарх розповів про сучасний процес становлення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви та відповів на численні запитання журналіста пана Крістіана Ратнера (Christian Rathner).

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkva.info