Митрополит Епіфаній провів робочу зустріч з Міністром культури Євгеном НищукомБлаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 8 квітня 2019 року зустрівся з Міністром культури України Євгеном Нищуком. Його Блаженство супроводжували ректор Київської православної богословської академії прот. Олександр Трофимлюк та настоятель  трапезного храму Софії Київської прот. Петро Ландвитович.

На зустрічі також були присутні перший заступник Міністра культури Світлана Фоменко, заступник Міністра культури Юрій Рибачук, директор департаменту у справах релігій та національностей Андрій Юраш та начальник відділу моніторингу діяльності та реєстрації статутів релігійних організацій Департаменту у справах релігій та національностей Іван Папаяні.

Сторони обговорили актуальну релігійну ситуацію в Україні та процес реєстрації статутної документації Помісної Української Православної Церкви.

Зокрема Андрій Юраш зазначив, що на даний час зареєстровано вже понад 30 статутів єпархій ПЦУ.

На завершення зустрічі пан Міністр подякував Його Блаженству за візит та подарував картину Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Своєю чергою Предстоятель Православної Церкви України висловив вдячність очільнику і співробітникам Мінкульту за плідну працю та вручив учасникам зустрічі пам’ятні монети й книги.  «Спільними зусиллями ми зможемо зберегти європейський курс, який було накреслено після Революції Гідності», – підсумував Митрополит Епіфаній.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на pomisna.info

Мапа міграції громад з МП в ПЦУ