Новий нунцій в Україні очолив Пастирку в катедрі Львова.(ФОТО)На запрошення Голови Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Україні Архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті увечері 24 грудня в Митрополичій Базиліці у Львові очолив урочисту Святу Месу Вігілії Різдва Христового.

Настоятель храму о. прелат Ян Нікєль зустрів перед головним входом до катедри високого гостя і Архієпископа Мечислава Мокшицького. Розділити радість римо-католицького духовенства, монашества і світських прибули Архієпископ-Митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк і його Єпископ-помічник Бенедикт Алексійчук, Протоігумен Провінції отців-василіян о. Пантелеймон Саламаха. Співслужив також о. проф. Юзей Волчанський з папаського Університету Івана Павла ІІ у Кракові. 

На спільну молитву прибули голова Львівської облдержадміністраї Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, міський голова Львова Андрій Садовий, Генеральний консул Польщі у Львові Вєслав Мазур з дружиною, представники наукового середовища, керівники місцевих польських організацій. Перед початком Літургії Архієпископ Мечислав Мокшицький представив присутнім нового папського нунція в Україні.

У своїй проповіді Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті зокрема пригадав, що його батько був ув’язнений у німецькому концтаборі й вижив завдяки українським жінкам, котрі приносили йому картоплю. Тепер ж йому випало скласти подяку жителям України.

Нунцій закликав не бути байдужими до людей, які страждають через війну. Всі війни закінчуються, а ми не покликані до того, щоби ненавидіти. Якщо будемо жити з Христом, то змінимо обличчя цієї землі. Занесіть до своїх домівок, що Христос нас любить – повчав Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті. Також просив присутніх молитися за його служіння в Україні.


Після завершення Святої Меси римо-католиків привітав із Різдвом Христовим Архієпископ-Митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-службу Львівської Архиєпархії УГКЦ. Відбулося освчення шопки.

Новий нунцій в Україні очолив Пастирку в катедрі Львова.(ФОТО) 

Новий нунцій в Україні очолив Пастирку в катедрі Львова.(ФОТО)