Папа Бенедикт XVI

Державний Секретар Апостольської Столиці кардинал Тарчізіо Бертоне надіслав телеграму співчуття від імені Папи Венедикта XVI на ім’я архиєпископа Юзефа Міхаліка, Президента Єпископської Конференції Польщі, з приводу залізничної катастрофи, яка трапилася минулої суботи на півдні країни, забравши життя майже 20-ти людей.

«Святіший Отець Венедикт XVI з болем сприйняв повідомлення про залізничну аварію, що сталася минулої суботи ввечері в Щекоцінах біля Завєрця, в якій численні особи втратили життя, а багато отримали поранення», – читаємо в телеграмі, в якій Папа просить Перемиського Архиєпископа передати «тим, кого ця трагедія сповнила болем та смутком», запевнення в його духовній близькості та щирому співчутті.

 

«Святіший Отець молиться за постраждалих, бажаючи «утішити всіх словами святого Павла: “Віримо (...), що Ісус умер і воскрес; тож так і тих, які померли в Ісусі, Бог приведе з ним” (1 Сол 4,14). Він молиться про Боже милосердя та вічний упокій для всіх померлих. Пораненим бажає швидкого та повного відновлення здоров’я». Бажаючи відваги та внутрішнього миру всім, хто страждає з приводу катастрофи, Папа від щирого серця уділяє своє Апостольське благословення.

У суботу, 3 березня 2012 року, біля місцевості Щекоціни на півдні Польщі зіткнулися два пасажирські поїзди. Серед майже 60-ти постраждалих є п’ятеро громадян України.