Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Освячення нового храму у Львові- БрюховичахУвечері 13 квітня Архієпископ Мечислав Мокшицький освятив новий храм св. Терези від Дитяти Ісус в смт. Брюховичі, яке належить до Шевченківського району міста Львова. У цій парафії служать отці паллотини.

Розділити радість парафіян та їхніх душпастирів прибули декан Львівський о. прелат Ян Нікєль, ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі, священики Львівської Архідієцезії, а також духовенство УГКЦ, Вірмено-Католицької Церкви, ПЦУ. Прийшли представники місцевої влади. Приїхали гості з Польщі.

Вітаючи гостей і всіх прибулих, о. Пйотр Ворва SAC пригадав, що перед ІІ світовою війною у Брюховичах була численна католицька парафія латинського обряду. Нині в костелі служать греко-католики. Відроджена громада вірних РКЦ спочатку збиралася в каплиці отців паллотинів. Згодом вірних стало там затісно і курія Львівської Архідієцезії купила ділянку під будівництво нового храму в гарному місці Брюховичів.

До присутніх на св. Месі звернувся із проповіддю Архієпископ Мечислав Мокшицький.

Після завершення св. Меси слово виголосив настоятель отців паллотитнів в Україні о. Артур Стемпєнь SAC.

Попри те, що завершальний етап будівництва храму св. Терези від Дитяти Ісус тривають, відтепер там щодня служитимуть св. Месу.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkc.lviv.ua