Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Битва в церкві: на Тернопіллі в храмі побились священики (ВІДЕО)У селі Винятинці керівництво Тернопільської єпархії автокефальної православної церкви побило у храмі місцевого священика, який перейшов від них до Київського патріархату.

При цьому конфлікт стався прямо під час богослужіння, на очах віруючих, яким довелося захищати свого пастора,-повідомляє Християнський портал КІРІОС  з посиланням на ТСН та Телеканал ІНТБ.

За словами очевидців, голова Тернопільської єпархії УАПЦ владика Тихон разом зі своєю свитою накинулися на отця Івана і затягли його за вівтар, вибивши ним двері в іконостасі.

Після цього жінки підняли крик, а чоловіки почали виштовхувати непрошених гостей з церкви, під час чого деякі з них також отримали кілька ударів палицею від владики Тихона.

Самі ж священики УАПЦ це заперечують, заявляючи, що побили їх. Вони стверджують, що хотіли оголосити отцю Івану заборону на служіння, бо він нібито "педофіл".

У той же час жителі села ці звинувачення спростовують, а сам потерпілий впевнений, що справа у банальній помсті за вихід з автокефальної церкви.

Правоохоронці вже почали два кримінальні провадження. Одне за нанесення легких тілесних ушкоджень, інше – за перешкоджання здійсненню релігійного обряду.

При цьому від нападників ні про розбещення малолітніх, ні про побої заяв не надходило.