Владика Володимир звершив Чин освячення приміщень парафіяльної відпочинкової бази «Скеля»10 липня 2018 року Єпископ-помічник Львівської архиєпархії Володимир (Груца) відвідав парафіяльну відпочинкову базу Храму Христового Воскресіння «Скеля», що в селі Лібухова Старосамбірського району Львівської області.

10 липня 2018 року Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, відвідав парафіяльну відпочинкову базу Храму Христового Воскресіння (м. Львів, вул. Городоцька, 319А) “Скеля”, що в с. Лібухова, Старосамбірського району Львівської області.

Цього року там було введено в експлуатацію два нових мурованих будинки для проживання дітей та аніматорів, а також  три дерев’яні будинки для проживання керівників та наставників табору. Владика  Володимир ласкаво відгукнувся на прохання адміністратора парафії о. Сергія Швагли благословити новобудови і загалом усю базу.

Єпископ звершив Чин освячення приміщень бази і потішив дітей та молодь, які якраз відпочивають тут, добрим пастирським словом та морозивом. Для усіх це була особливо радісна подія, адже якраз напередодні на базу на десятиденний відпочинок заїхала перша група дітей на чолі з сотрудником парафії о. Андрієм Березівським та великою групою аніматорів та наставників.

Тому візит Владики й освячення приміщень – це чудовий початок сезону активного християнського відпочинку на базі у цьому році.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcclvivua.