У Києві відбувся щорічний благодійний різдвяний захід «Просфора з Патріархом» (ВІДЕО)12 січня 2019 року відбувся щорічний благодійний різдвяний захід «Просфора з Патріархом», який об’єднав близько двохсот жертводавців Патріаршого собору.

Традиційне різдвяне дійство греко-католиків проходило неподалік Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, в Міжнародному виставковому центрі. Розпочинаючи захід Блаженніший Святослав зауважив, що ця просфора об’єднує людей, які захотіли цього дня разом славити Бога і Спасителя.

«Сам Бог захотів стати плоттю і кров’ю українського народу, увійти і в його історію, та бути разом з нами в наших болях та печалях. Сам Господь захотів бути для нас джерелом миру, радості та надії. Дякую за цю хвилю, за можливість разом цією просфорою поділитися», - висловився Глава УГКЦ.

Відтак Блаженніший Святослав очолив молитву, яку увінчав благословенням приготовлених просфор та усіх присутніх учасників заходу.

У рамках події гості спільно ділились благословенною просфорою, обмінювалися різдвяними привітаннями, спілкувалися з Блаженнішим Святославом та духовенством УГКЦ. В цей час також проходив виступ Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України та Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України «Верховина». Окрім цього проходив традиційний тихий аукціон.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Прес-службу Київської архиєпархії

Мапа міграції громад з МП в ПЦУ