Владика Йосафат Мощич очолив Богослужіння у Свято в'їзду Господнього в ЄрусалимСьогодні, 21 квітня, в день свята Входу Господнього в Єрусалим правлячий Єпископ Чернівецької єпархії преосвященний Йосафат Мощич очолив Божественну Літургію у соборі Успіння Богородиці.

У ніч з 20 на 21 квітня відбулися традиційні нічні чування біля чернівецької чудотворної ікони Матері Божої «Надія безнадійних». Традиційно вони розпочалися архиєрейською вечірнею, яку очолив владика Йосафат Мощич. Під час чувань духовні науки для паломників проводили Владика Йосафат Мощич та о. Іван Шуфлат.

 

 

 В часі Літургії Архієрей зачитав послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю, в якому Патріарх закликає молодь бути відповідальними за свій вибір. «Сьогодні вся наша Церква прикликає благодать святого Духа на нашу молодь із вірою в те, що її вибір, як і вибір усього нашого народу, буде доброю новиною Україні та світові, подібно як вибір єрусалимської молоді став славною частиною Євангелія самого Христа».

Після Божественної Літургії Владика освятив лозу, яка є символом перемоги Христа.

Напередодні свята Входу Господнього в Єрусалим у ніч з 20 на 21 квітня відбулися традиційні нічні чування біля чернівецької чудотворної ікони Матері Божої «Надія безнадійних». Традиційно вони розпочалися архиєрейською вечірнею, яку очолив владика Йосафат Мощич. Під час чувань духовні науки для паломників проводили Владика Йосафат Мощич та о. Іван Шуфлат.

Під час нічних чувань кожен вірний мав можливість помолитися перед чернівецькою чудотворною іконою Матері Божої «Надія безнадійним», яка зібрала цієї ночі багато прочан з Франківщини, Тернопільщини та Львівщини.

Завершилися чування Архиєрейською Божественною Літургією, під час якої владика Йосафат зачитав Послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю.

На закінчення чувань єпарх Чернівецький уділив повний відпуст паломникам та освятив вербову лозу.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcc.cv.ua