Патріарх Філарет провів зустріч з Головою Рахункової палати України 17 квітня 2018 року в синодальній залі Київської Патріархії Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з Головою Рахункової палати України Валерієм Васильовичем Пацканом. У зустрічі також взяли участь Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент та відомий український меценат Андрій Миколайович Мацола.

Предстоятель Київського Патріархату нагородив Валерія Пацкана орденом св. Володимира ІІI ступеня за утвердження Помісної Української Православної Церкви загалом та підтримку Закарпатської єпархії зокрема. "Головне йти дорогою правди, бо де правда там Бог, а де Бог там благословення, а де благословення там успіх. Треба пам’ятати, що ми вічні і нікуди із буття не дінемось і після смерті перейдемо в іншу форму буття, але там вже вічне і для цієї вічності ми живемо. Це нас повинно з одного боку надихати, а з другого боку стримувати від всякого гріха і Господь буде допомагати" – сказав Патріарх Філарет.

Співрозмовники також обговорили стан міжцерковних і державно-церковних відносин та перспективи їхнього розвитку в Україні. Патріарх побажав Голові Рахункової палати Божого благословення й успіхів у розвитку України.

"Я переконаний, що наша держава буде успішною, бо у нас дуже сильна нація і є навколо чого об’єднуватися і цінності в України є" – запевнив Валерій Пацкан.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх Філарет подарував гостеві нові друковані видання Київської Патріархії.

 

  Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkvainfo.