Президент Європарламенту отримав орден від Патріарха ФіларетаСвятійший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив першого віце-президента Європарламенту Мейрід Макгіннес орденом святого Володимира ІІІ ступеня.

Церемонія нагородження пройшла під час міжнародної конференції "Україна за часів незалежності: погляд Православної церкви Київського патріархату на суспільство, що змінюється", у середу в Європарламенті ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  Укрінформ.

"Ця нагорода присуджується за видатні досягнення у підтримці християнсько-демократичних цінностей в Європі та у світі, а також України на шляху її повернення до європейської родини, за культурний і міжрелігійний діалог, за підтримку співпраці УПЦ КПз Європарламентом", - йдеться у рішенні патріарха Філарета.

Патріарх відзначив, що церковний орден св. Володимира є символом європейської України.

У свою чергу перший віце-президент Європарламенту Макгіннес висловила переконання, що Українська православна церква Київського патріархату разом з іншими церквами відіграє важливу роль для консолідації суспільства у державі.

Вона наголосила, що в Україні забезпечено високий рівень свободи релігій, а, відтак, українці саме церкві довіряють найбільше.