В португальському місті Брага розпочалися регулярні богослужіння в новоутвореній парафії УПЦ МПЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і за погодженням з єпископом Корсунським Нестором з 12 листопада 2017 року в місті Брага, що на півночі Португалії, розпочалися регулярні богослужіння в новоствореній парафії,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Відділ зовнішніх церковних зв’язків УПЦ МП.

Божественну літургію в цей день звершив заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви Московського Патріархату протоієрей Миколай Данилевич у співслужінні з протоієреєм Тарасієм Ладецьким, якому доручено опікуватися новоутвореною парафією. За Літургією співали віруючі під керівництвом співробітника ВЗЦЗ УПЦ В. В. Горзова. За богослужінням, що звершувалося церковно-слов‘янською і українською мовами, була виголошена молитва за мир в Україні. Проповідь на тему євангельського читання виголосив протоієрей Тарасій Ладецький.

Після Божественної літургії протоієрей Миколай Данилевич звернувся до присутніх співвітчизників зі словом. Представивши парафіянам настоятеля протоієрея Тарасія Ладецького.

Попри важливість збереження і плекання рідної української мови і культури, необхідність в чому особливо відчувається закордоном, православна община – на думку отця Миколая – не повинна перетворюватися на клуб за політичними, культурними чи національними інтересами. 

Богослужіння новоутвореної парафії відбуваються щонеділі в приміщенні каплиці на честь св. Архістратига Михаїла за адресою: Rua Cardoso Avelino 3, 4700-023 Braga, Capela de São Miguel-o-Anjo.