Заг: На Запоріжжі священик  в якого МП забрав парафію, разом з паствою роздумують в яку конфесію податисьЦе можна назвати маленькими розколами всередині УПЦ МП в Запоріжжі. Після того, як владика Лука вигнав священика з церкви, парафіяни стараються підтримати свого духовного наставника, як можуть. Люди просять його не покидати свого приходу, адже він формувався спільно.

Запоріжці вже багато років знають Ігоря Савву і готові разом з ним перейти до іншого приміщення. Отець пристав на пропозицію парафіян і зараз вони спільно займаються пошуком підходящого приміщення для Богослужінь. Віряни підтримують отця у соціальних мережах, запевняють — якщо на те буде згода Ігоря Савви, то люди готові йти на прийом до Владики Луки, а якщо треба, то навіть до Онуфрія. Запоріжці впевнені, що немає жодного церковного закону, який міг би виправдовувати злодіяння, про закінчення яких, на території України, власне в мовив Бога отець Ігор.

На запитання журналістів, що будете робити далі, священик відповів: «Зараз шукаємо помешкання, де можна зібратися з прихожанами і визначитися, де будемо служити, але вже не в МП.»

Ігор Савва просить людей не йти до Владики і ні про що не просити, ситуація була напруженою давно, а упереджене ставлення єпархіальних представників вже тривалий час не дає священику спокою . -«Вперше, за багато років я відчув себе людиною. Зараз відчуваю велике полегшення» — розказав парафіянам святий отець.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на forpostmedia.