"УПЦ МП є філією ФСБ" - з'явились написи біля трьох храмів у ЛьвовіУ Львові невідомі розмалювали входи до трьох церков Української православної церкви Московського патріархату. Біля церков написали фразу «Московський патріархат – філія ФСБ».

Про цей випадок у п’ятницю, 9 листопада, повідомили на Facebook-cторінці Львівської міської організації Добровольчого руху ОУН.

«Сьогодні біля так званих «храмів» Московського патріархату у Львові на вул. Антоновича, на пр. Червоної Калини та вул. Короленка з'явились написи «Московський патріархат – філія ФСБ». Невідомі патріоти, мабуть, намагались донести до львів'ян, які не в курсі, що у Львові діють три філії ФСБ РФ під виглядом християнських церков», – йдеться у повідомленні організації.

У тому ж повідомленні прикріпили фото. На фото з пр. Червоної Калини, 89 видно, що фарбою розмалювали тротуар біля входу у церкву і від напису домалювали стрілку, спрямовану на саму церкву. На вул. Короленка, 3 ту саму фразу написали на сходах у подвір'я церкви, але через трафарет. А на вул. Антоновича, 100 її написали на огорожі церкви.

У поліції цю інформацію наразі не прокоментували.

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, у ніч на 21 жовтня церкву УПЦ МП на пр. Червоної Калини, 89 обклеїли наліпками із зображенням Йосипа Сталіна і написами «Сталінський патріархат».

Нагадаємо також, що у лютому цього року у цій церкві трапилась пожежа. Після цього в УПЦ МП Філарет заявили, що пожежа виникла внаслідок підпалу радикалами, а прихожани цієї церкви вимагали розслідування інциденту у мерії та ЛОДА. Напередодні пожежі місцеві активісти закликали ДАБІ перевірити законність розташування цієї церкви. Зараз храм на вул. Червоної Калини, 89 майже повністю відновили коштами парафіян.

Схожа ситуація сталася в Одесі, у серпні цього року, невідомі залишили написи "філія ФСБ" біля входів в одеські православні храми Московського Паатірахату, УПЦ (МП). 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  zaxid.