У Львові відбулася панахида за загиблими пасажирами «Боїнга». (ФОТО)Сім священиків на чолі з єпископом-помічником Львівської архієпархії, Преосвященним владикою Венедиктом відправили панахиду.

У ній взяли участь представники львівської міської та обласної влади, іноземних дипломатичних представництв,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ZIK. Під час молитви кожен присутній тримав у руках свічку на знак того, що душі жертв авіакатастрофи закінчили свій земний шлях, але продовжують жити. Що смерть – це народження на шляху до вічності.

Священик подякував присутнім за те, що вони сьогодні помолилися за спокій загиблих. Він зазначив, що цілий світ шокувала катастрофа, у якій загинуло стільки людей. Однак пасажири не загинули від нещасного випадку. Їх убили. Серед жертв є і зовсім молоді люди, і жінки, і діти.

«Багато із них були вченими. Їхній досвід – це скарб для світу. Тож помолімося, щоб у світі менше лилося крові, особливо в Україні. Молімося, щоб перестала литися кров як мирних жителів, так і з одної та другої сторони», – закликав він.

Інший священик зазначив, що від кривавої катастрофи минуло дев’ять днів. Українці за християнським звичаєм моляться за спокій пасажирів, що загинули, і розділяють смуток їхніх рідних.

Нагадаємо, 17 липня над Торезом Донецької області терористи збили літак Boeing 777 малайзійських авіаліній, який летів з Амстердама в Куала-Лумпур. Внаслідок цього інциденту загинуло 298 людей – 283 пасажири та 15 членів екіпажу.

У Львові відбулася панахида за загиблими пасажирами «Боїнга». (ФОТО)

У Львові відбулася панахида за загиблими пасажирами «Боїнга». (ФОТО)

У Львові відбулася панахида за загиблими пасажирами «Боїнга». (ФОТО)