ВАШИНГТОН. Держсекретар США Хілларі Клінтон стурбована безпекою представників релігійних меншин у країнах Африки та Азії. Свої побоювання з цього приводу вона висловила в ході минулих напередодні слухань в американському Конгресі.

"Поза всяких сумнівів, християни та інші релігійні меншини живуть під тиском в країнах від Північної Африки до Південної Азії, вони не відчувають себе в безпеці, а тому залишають рідні місця", - сказала глава американської дипломатії. Вона висловила переконання в тому, що Сполучені Штати повинні робити більше для забезпечення прав піддаються утискам представників різних релігій.
Як повідомляє ІТАР-ТАРС, Клінтон висловила "глибокі побоювання з приводу того, що сталося з християнами в Іраку і в Єгипті", маючи на увазі теракти в церквах в Багдаді в жовтні минулого року і в Олександрії 1 січня нинішнього. У результаті двох вибухів загинуло загалом майже 100 осіб.
Держсекретар також нагадала про недавні акціях протесту в Єгипті, де, за її словами, на каїрській площі Тахрір "християни-копти і мусульмани знаходилися разом". Вона висловила "надію на те, що подібне буде і надалі", і закликала "зробити все можливе", щоб уникнути "видворення релігійних меншин" з країн регіону.

Джерело: NEWSru.com