Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Осквернено католицький храм в РіазКатолицька церква св.архистратига Михаїла в Ріазі (швейцарський кантон Фрібур) була осквернена 2 травня. Невідомі вандали, зокрема, розірвали Біблію і перекинули пасхальну свічку.

Прихід подав заяву в поліцію, проте до теперішнього часу осквернителі не знайдені,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Blagovest.

«Розмір збитку поки що не підрахований, - розповів журналістам глава парафіяльної громади Марк-Антоні Бейелера, який сподівається, що криміналісти зможуть знайти докази. - Але особисто мене матеріальний збиток турбує не настільки сильно, як питання: чому? Як могли ці люди дійти до осквернення храму?»

Шокований тим, що трапилося і священик Тома Кюї: «Ми поки що не знаємо, хто зробив це: психічно неврівноважена людина або той, хто ненавидить Церкву. Однак у нашому регіоні Грюйєр, де католицька віра дуже міцна, такі інциденти просто валять у заціпеніння».

Не так давно церква в Ріаз вже ставала об'єктом злочинних дій: зловмисники зламали сриньку для пожертв. «Якщо це триватиме, нам доведеться тримати церкву закритою, відкриваючи її двері тільки під час богослужінь, - нарікає Марк-Антоні Бейелера. - У нас немає грошей на купівлю дорогої охоронної системи. Дуже шкода, якщо нам доведеться піти на це: адже будинок молитви повинен бути завжди відкритий...»