Відбулася зустріч Патріарха Кирила з католицькою делегацією з Тренто

В палаті Патріаршого палацу в Московському Кремлі Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил прийняв делегацію католицької єпархії Тренто (Італія) на чолі з архієпископом Луїджі Брессаном. 

У зустрічі брали участь виконуючий обов'язки секретаря відділу зовнішніх церковних зв'язків з міжхристиянських відносин священик Димитрій Сизоненко, секретар єпархії Тренто священик Андре Декарло, благочинний храмів міста Тренто священик Коррадо Пранді, а також директор екуменічного центру Алессандро Мартінеллі. 

Під час бесіди італійські гості привітали Святійшого Патріарха зі святом дванадцяти апостолів і нагадали, що історія дружніх зв'язків між Московським Патріархатом та єпархією Тренто сягає до 1975 року, коли офіційна делегація Російської Православної Церкви вперше відвідала цю єпархію для участі в православно-католицькій богословській співбесіді. 

Архієпископ Луїджі Брессан також розповів про те, що в місті Роверето парафії Руської Православної Церкви передана у користування церква, в якій в даний момент ведеться реконструкція. 

Святіший Патріарх подякував гостям за довголітню плідну співпрацю, особливо підкресливши важливість пастирської опіки росіян, українців, молдаван, які опинилися далеко від Батьківщини. Після закінчення бесіди сторони обмінялися пам'ятними подарунками.