Паранджа

Закон про заборону на носіння паранджі в громадських місцях затверджений і вступить в силу в Бельгії з 23 липня. У четвер текст закону опублікований в офіційній газеті королівства Moniteur Belge після його остаточного затвердження королем бельгійців Альбертом II.

Закон повністю забороняє "носіння вуалі, що закриває більшу частину обличчя, у місцях громадського користування на території Королівства Бельгія". За порушення цього закону буде накладатися штраф в 137,5 євро, повідомляє ИТАР-ТАСС.

Закон пройшов бельгійський парламент ще в квітні минулого року, причому депутати підтримали його практично одноголосно. Однак через затяжну політичну кризу процес набуття чинності розтягнувся на рік.

 За оцінками бельгійських громадських організацій, "цільова аудиторія" цього закону дуже невелика - паранджу, що закриває практично все обличчя, в Бельгії носять всього близько 300 жінок.

 

Автори закону, однак, підкреслюють його символічний сенс як відокремлення допустимих і неприйнятних норм поведінки в сучасному бельгійському суспільстві.

 

 

Джерело: sedmitza.ru