Син священика

Восьмирічного Максимка із волинського села Старої Вижви називають народженим у сорочці - хлопчик упав у 12-метрову занедбану криницю, та йому пощастило залишитися живим.

Рятувальник, який витягнув малого - Віталій Дмитрович, що працює в структурі МНС уже майже 40 років. Каже, що за час служби надивитися довелося всякого, та того разу ситуація була нестандартною.

Глибина колодязя - 12 метрів. І потрапила у її середину дитина, граючись. Ховаючись від одноліток, Максимко ступив на піддашок криниці. Та не минуло і двох секунд, як опинився у воді.

Мама Максима, Оксана Зеленко зізналася, що «перша думка - це був розіграш, що малий вирішив пожартувати над батьками».  «Старший, який прибіг, і з такою інтонацією: "Мама-тато, Максим у каналізації". Але побігли дивитися. Побачили темний колодязь, нічого не видно, тільки голос дитини. Він не плакав, тільки: "Тату, тут темно, тату, тут щось повзає…»

Сам Максим розповів, що він у колодязі вхопився за трубу – тому й не потонув.

«Начальник караулу одягнув "бойовку", ремінь і ми прив'язали його шнурком, і стали спускати. Інакше ми би його не дістали. Хотіли драбину, але побоялися, що зірветься, малий, і ми спустили начальника караулу. Той добрався до малого, взяв його під руки, і ми його витягли, - розповів співробітник Старовижівського РУ МНС Віталій Таксюк.

На все в рятувальників пішло менше 15-ти хвилин. Максима, сина місцевого священика, одразу доправили до районної лікарні.

Та в клініці малий пробув неповних три дні. Лікарі вражені: роздертий зап'ясток і розбита голова - такими травмами відбулося хлоп'я після падіння з висоти четвертого поверху.

 

 

Джерело:  religion.in.ua