Руїна церкви

Комітет Закордонних Справ Верховної палати конгресу США схвалив резолюцію, що закликає Туреччину ставитися з належною повагою до християнського спадщини, повідомляє сайт «Ромфея». Резолюція була прийнята практично одноголосно - 43 голоси «за» і 1 «проти».

Американські конгресмени закликають Анкару припинити релігійну дискримінацію і обмеження релігійних прав в церковній та освітній сферах. Так само в резолюції міститься заклик до повернення колишнім власникам християнської церковної власності.

Ініціаторами прийняття резолюції виступили республіканець Ед Ройс і демократ Говард Берман. У своєму виступі Ед Ройс підкреслив, що Туреччина вже давно є злісним правопорушником релігійних свобод в усьому світі.Особливий відгук і радість прийняття резолюції викликало в грецьких і вірменських громадах американського суспільства.

Багато років світове співтовариство спостерігає, як занепадає унікальна християнська спадщина на території Туреччини. Побоювання викликають події, які відбуваються на території Турецької Республіки в північній частині острова Кіпр. 

За 37 років окупації північного Кіпру залишається невідомою доля тисяч зниклих людей.

Архієпископ Кіпрський Хризостом II всіма силами бореться за відновлення волі на турецькій частині острова. У березні цього року він став ініціатором відповідного позову в Європейський суд з прав людини. Члени незалежної комісії, які прибули на Кіпр для розслідування справи, були затримані турецькою владою.

 

 

Джерело: sedmitza.ru