Сицилії. Сицилійський єпископ Вінченсо Манцелла виступає за беатифікацію відомого "мисливця за мафією" судді Паоло Борселино, убитого 19 років тому, пише портал domradio.de.

"Суддя віддав своє життя за свою справу," - сказав єпископ у середу, 20 липня, під час служби в Кафедральному соборі Палермо, згадуючи 19-у річницю від дня вбивства судді Борселино, - "тому він може бути зарахований до лику святих".

Процес беатифікації буде відкрито в єпархії Палермо, на території якої жив Паоло Борселино. Потім, при наявності необхідних відомостей, Конгрегація з канонізації святих зможе передати справу на розгляд Папі Римському Бенедикту XVI. Згідно з католицьким канонічним правом, особи, які жили, дотримуючись християнським принципам, або були вбиті з ненависті до них, можуть бути зараховані до лику блаженних і святих.

Паоло Борселино був убитий 19 липня 1992 в Палермо в результаті вибуху бомби, закладеної в його автомобілі. Всього за 2 місяці до цього мафія розправилася з іншим відомим італійським суддею Джованні Фалкон, який разом з Борселино були головними фігурами в боротьбі з організованою злочинністю в Італії. Борселино і Фалкон були не просто колегами, які разом боролися проти мафії, вони були великими друзями. Наступні одне за іншим їх вбивства потрясли всю країну. Їх іменами названо міжнародний аеропорт у Палермо.

 

 

Джерело: sedmitza.ru