Папа Бенедикт XVI

Триває літній відпочинок Святішого Отця Венедикта XVI, який він вдруге поспіль проводить у літній резиденції Вселенських Архиєреїв у Кастель Ґандольфо, розташованому приблизно 30 кілометрів на південь від Риму. Це місце він обрав через те, що саме тут може розраховувати на звичне йому та відповідне середовище для свого улюбленого заняття – вивчення та написання праць богословського характеру.

До літньої резиденції Папа взяв з Ватикану багато книг та документів, щоб приготуватися до своїх майбутніх подорожей: наприкінці серпня до Мадриду з нагоди Всесвітніх Днів Молоді, а з кінцем вересня – на батьківщину. Ватиканська газета “L'Osservatore Romano” підтверджує, що пріоритетне місце в заняттях Венедикта XVI займає приготування та написання заключної частини праці «Ісус з Назарету», цього разу присвяченої аналізові Євангелій, які розповідають про дитинство Ісуса Христа. Часопис повідомляє, що Папа працює також і над іншою темою, яка його дуже цікавить, а саме – над роздумами про віру в контексті наближення 50-ї річниці відкриття Другого Ватиканського Собору, в якому він брав участь від самого початку.

 

Крім досліджень та письмової праці, Святіший Отець присвячує свій час також молитві, спогляданні природи та відпочинкові. Єпископ Риму не занедбує також і свого служіння для Вселенської Церкви, проводячи робочі зустрічі з кардиналом Тарчізіо Бертоне, Державним Секретарем Апостольської Столиці, та іншими представниками Римської Курії. Вечори, у свою чергу, в загальному, присвячені прогулянкам садами папської резиденції у супроводі особистого секретаря, які закінчуються проказуванням молитви перед образом Матері Божої.