В порчу і "вроки" вірять 53% респондентів, опитаних у серпні порталом "Joblist.ru" - одним з головних інтернет-ресурсів, через які росіяни шукають роботу. Жінки частіше, ніж чоловіки, допускають існування "наврочення" - 68%, проти 39% відповідно.

За даними опитування 3 000 респондентів, кожен четвертий росіянин (26%) вважає, що йрму було "наврочено" на роботі. З числа "постраждалих" 58% зазначають, що наслідком "вроків" була хвороба, зіпсовані відносини з колегами (30%) і навіть звільнення (10%). 

Як правило, респонденти відзначають, що їх "нагородили" "вроками" за те, що вони процвітають як в роботі, так і в особистому житті (45%). Ще 22% бачать причину в заздрості інших до своєї гарної зовнішності і популярності у протилежної статі, 19% - в кар'єрних успіхи. 

Чверть росіян (27%) зізналися, що не знають, як саме їх зурочили. При цьому 43% відзначили, що їм "сказали щось погане", 40% вважають, що про них подумали погано, 8% впевнені, що їм щось підсипали в їжу або використовували чаклунство.

Кращим засобом у боротьбі з порчою і "вроками" респонденти вважають гарний настрій (45%), третина (35%) носять оберіг, а кожен п'ятий (20%) читає молитви.

Джерело: portal-credo.ru