У Римі поранено священнослужителів папської базилікиУ папській базиліці Санта-Марія-Маджоре в Римі два священнослужителя поранені в результаті нападу 41-річного чоловіка. Виходець із центральної Італії був затриманий незабаром після атаки. Його мотиви встановлюються.

В одній з чотирьох головних базилік Рима - церкви Санта-Марія-Маджоре - в суботу, 7 січня, відбувся напад на двох священнослужителів, в результаті якого вони отримали різані поранення обличчя. Як передає італійське агентство ANSA, священик і паламар доставлені в лікарню.

Підозрюваний у скоєнні злочину - 41-річний уродженець Фрозіноне (регіон Лаціо, центральна Італія ) - був затриманий незабаром після атаки поліцейським патрулем на площі неподалік від храму,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на dw.com. Під час нападу він використовував осколок розбитої пляшки для нанесення більш важких каліцтв. Мотиви дій чоловіка встановлюються.

Базиліка Санта-Марія-Маджоре в італійській столиці є папської, тобто знаходиться в безпосередньому підпорядкуванні Папі Римському. Це один з найбільш відвідуваних туристичних об'єктів Рима.