Шлях Святого Сімейства в Єгипті буде включено в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКОЮНЕСКО готується включити до списку всесвітньої спадщини Шлях Святого Сімейства в Єгипті. За давнім переказом, саме цією дорогою пройшли Діва Марія, Йосип Обручник і Дитятко Ісус, рятуючись від Ірода.

Про це повідомив журналістам глава відділу міжнародних зв'язків єгипетського бюро з розвитку туризму Адель Гінді. Єгипетська влада хоче ще активніше пропонувати цей маршрут туристичним фірмам і паломницьким організаціям і сподіваються, що включення Шляхи Святого Сімейства в список ЮНЕСКО сприятиме збільшенню припливу гостей.

Керівники туристичної галузі в Єгипті також сподіваються, що свій внесок в розвиток християнського паломництва в Країну пірамід зіграє недавній візит Папи Франциска. 9 травня, менш ніж через два тижні після візиту понтифіка міністр туризму Яхья Рашид побував у Ватикані, де представив програму «Подорож Святого Сімейства»,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на СКГ.

Популяризуючи паломницькі маршрути по шляху Святого Сімейства, єгиптяни сподіваються хоча б частково компенсувати втрати, викликані скороченням припливу туристів через загрозу тероризму і загальної нестабільності в регіоні.