Збірна “КОПА” прийняла участь в Чемпіонаті Світу з міні-футболу15-16 липня 2017 року у Варшаві відбувся 5-ий Чемпіонат Світу з міні-футболу для дітей з дитячих будинків, в якому приймати участь мала нагоду і команда від України – футбольна збірна інтернатів Львова та області “КОПА”. Супроводжувала гравців місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Це вперше наші діти поїхали захищати кольори своєї Батьківщини за кордон.

Спочатку була офіційна церемонія відкриття на стадіоні футбольного клубу “Легія”, а тоді вже ігри. На жаль, наші хлопці на груповому етапі здобули лише одну нічию, одну технічну перемогу та записали в свій пасив три поразки, що в загальному підсумку не дозволило збірній України вийти з непростої групи, де нам протистояли французи, серби, японці, ірландці та словаки.

Побиті ноги, розчарування результатом, сум, негативні від поразок емоції – все це було, так. Але найголовніше те, що в нашої збірної, в наших мужніх талановитих хлопців був характер і бажання боротись. Львівські козаки змагались в кожному епізоді, за кожен м’яч і просто таки бились до фінального свистка, до самого кінця, за що їм особлива пошана!

Центр Опіки Сиріт висловлює щиру подяку усім жертводавцям, хто посприяв, щоб збірна “КОПА” мала змогу достойно представити Україну на міжнародному рівні!

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на kapelanstvo.info