Віце-прем'єр Болгарії закликав не слухати патріарха Кирила - агента КДБ і мільярдераВіце-прем'єр Болгарії закликав не слухати патріарха Кирила - агента КДБ і мільярдера,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rusbg.

Коментуючи в ефірі БНТ (див з 20:14 хв.) заяву патріарха Московського і всієї Русі Кирила, який при відвідуванні Болгарії був розчарований історичною інтерпретацією подій навколо Визволення Болгарії, віце-прем'єр Валерій Симеонов заявив, що патріарх Кирило, відомий як агент КДБ і сигаретний митрополит Росії, не має права вказувати Болгарії , як і що робити правильно.

"Цей чоловік не спустився з небес, не вийшов з раю і не є посланником Ісуса Христа. Він відомий як сигаретний митрополит Росії. З 1996 року він ввіз на 14 млрд. доларів безакцизних сигарет. На 14 млрд. доларів цей хитрун ввіз безакцизних сигарет і на 4 млрд. доларів вина для потреб церкви. У нього є і приватний літак. Його годинник коштує 30 тис. Хто він? Це не східноєвропейський духівник. Це агент Михайлов, другорозрядний агент радянського КДБ. І ця людина має нахабство роздавати правосуддя. Уявіть собі патріарх Неофіт поїде до Путіна і почне пояснювати, хто такі Кирило і Мефодій ", - заявив Симеон.

"Другорозрядний агент радянського КДБ буде нам розповідати, що вірно, а що ні. Так не вийде ", - був категоричним Симеонов.

Нагадаємо, що на сайті Російської православної церкви було опубліковано відео зустрічі патріарха Кирила з президентом Болгарії Румен Радевіт, на якому він протягом декількох хвилин обурювався приниженням ролі Росії у звільненні Болгарії.