Монс. Піццабалла висловився про перспективи переговорів між ізраїльтянами і палестинцямиАпостольський адміністратор Латинської патріархії Єрусалиму архієпископ П'єрбаттіста Піццабалла вважає, що формат переговорів в Осло між ізраїльтянами і палестинцями себе вичерпав і тому потрібно шукати нові шляхи і нові канали для діалогу, зазначає Vatican insider.

За його словами, перенесення посольства США з Тель-Авіва до Єрусалиму «не змінило положення Церкви на Близькому Сході», але «з політичної точки зору» це «скинуло» відносини між ізраїльтянами і палестинцями »і спровокувало хвилю ескалації насильства.

Ізраїль сьогодні діє з позиції сили, в той час як в секторі Газа ситуація «відчайдушна». Концепція «двох народів і двох держав» була ідеальною, але ясно, що переговорний процес, який випливає з угод в Осло, вже неактуальний. Церква не може «пропонувати політичні рішення», сказав Піццабалла, проте вона здатна внести фундаментальний внесок у справу миру. Це і буде метою екуменічної зустрічі в день молитви за мир на Близькому Сході, наміченої Папою Франциском в Барі на 7 липня.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на СКГ.