Шварценегр

Такого роду сумнівами журналістка і член могутнього в США сімейного клану Кеннеді ділиться з найближчими друзями. За їхніми відомостями, коливання Шрайвер обумовлені її релігійними переконаннями. Жінка має славу ревної католички. А Римсько-католицька церква стоїть на сторожі сімейних цінностей і непорушності шлюбу.

Розпочатий процес розлучення ускладнений і іншою важливою обставиною. Як повідомляє американська преса, Шварценеггер хоче зберегти сім'ю, шлюб і повернути дружину. Екс-губернатор в спілкуванні неймовірно добрий до Марії і не упускає можливості знову підкорити її серце, в тому числі подарунками.Слід нагадати, що рішення розірвати шлюб не призвело до повного розриву відносин подружжя. Вони регулярно розмовляють по телефону, разом проводять час з дітьми. Наприклад, своє 64-річчя 30 липня "Термінатор" відзначив у присутності Шрайвер. У поки ще подружньої пари дві дочки і стільки ж синів, інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на segodnya.

Шварценеггер і Шрайвер оголосили про рішення розлучитися на початку травня після того, як актор зізнався в зраді і в тому, що має позашлюбного сина. 1 липня Марія подала на розлучення. Шварценеггер погодився платити їй аліменти та відшкодувати судові витрати за шлюборозлучний процес.