Єпископ Сан-Ісидоро: креативні рішення для боротьби з абортамиНе завжди легко приймати життя таким, яким воно приходить, іноді в конфліктних і сумних ситуаціях. Проте завжди є можливість піклуватися про нього і захищати його.

Аргентинські єпископи висловили здивування в зв'язку з схваленим в парламенті законопроектом про легалізацію абортів. «Вперше в Аргентині в епоху демократії насаджується закон, який уповноважує людину знищувати іншу людину», - заявив президент Аргентинської єпископської конференції Оскар Вісенте Охеа в проповіді на Літургії про захист життя, виголошеної в базиліці Луханскої Божої Матері. Меса проходила одночасно в 20 містах єпархії Сан-Ісідро, в провінції Буенос-Айреса.

«Ми знаємо, - сказав монс. Охеа, - що не завжди легко приймати життя таким, яким воно приходить, іноді в конфліктних і сумних ситуаціях. Проте завжди є можливість піклуватися про нього і захищати його », про що свідчить приклад численних матерів, які подолали дуже складні ситуації, щоб уберегти свою дитину.

Той, хто вірить в захист життя з моменту зачаття до природного кінця, не може зупинятися на заявах і словах, - додав ієрарх. Необхідно конкретне соціальне зобов'язання, створення «умов, гідних для прийняття життя, близький супровід наших сестер, які чекають дитину в вкрай вразливих і тендітних психологічних і громадських обставинах». Потрібно знайти «нові, креативні рішення, щоб жодна жінка не намагалася шукати вихід, який не може бути рішенням ні для кого».

Цитуючи апостольське напоумлення «Gaudete et exultate», Святіший Отець звернувся безпосередньо до молоді: «Юнаки та дівчата, аборт - це не право, а трагедія. Ця трагедія наповнює нас почуттям тривоги тому, що мова йде про вибір між двома життями. Але у цій трагедії - відкритий фінал, і ви можете прийняти рішення на користь обох ».

Єпископ звинувачує культуру споживацтва: «Неправда, що ми можемо робити все що захочемо і ні про що не турбуватися. Таке міркування - результат культури, що змушує нас ігнорувати іншого, так ніби батьківщина - це сукупність індивідуумів, де нікому немає діла до чужих страждань », - застеріг президент Аргентинської єпископської конференції.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.