Об’ємна робота, яку виставили у Художньому музеї Сімферополя, складається з понад 8 мільйонів вузликів, вона виконана за методикою макраме-колаж та з додаванням авторських розробок.

Відтак витвір можна побачити з усіх боків.

“Виникла ідея створити 4D, щоби можна поглянути з усіх сторін, тут ворота зі всіх сторін”, - каже майстер Володимир Денщиков.

Автор каже, що сучасне бачення у цій роботі поєднано з суворим дотриманням церковних канонів. Ворота, куполи, хрест - усе відповідає православним правилам. В основі храму три ікони, але побачити їх можна, лише відкривши ворота храму.

Метод створення робіт чоловік розробив кілька років тому. В його доробку зараз більше півсотні експонатів та 17 виставок. Техніці, в якій працює чоловік, мистецтвознавці дали чітке формулювання - вузликове плетіння макраме з використанням деяких видів рукотворної тканини. Саме ця тканина та мільйони ажурних деталей з льняної нитки надають роботам унікального сприйняття.

 

“Це дуже оригінальний задум. Сама робота може існувати як в закритому, так і у відкритому варіанті. Вона самодостатня”, - каже директор Художнього музею Сімферополя Ларіна Кудряшова.

Джерело 24tv.ua