Чудесне зцілення від хвороби Паркінсона після молитви на могилі австралійської св. Мері Маккіллоп10 років тому Рікі Пітерсон з Канзасу, США, одужав після молитви на могилі австралійської святої Мері Маккіллоп на півночі околиць Сіднею; з нагоди річниці, він повернувся на це місце, дякуючи святій за звільнення від 9-річного захворювання.

«Я сказав: «Мері, я знову прошу тебе помолитись зі мною сьогодні ввечері. Господи, я нічого так не хотів би, як полишити цю хворобу Паркінсона й тремор похованими поруч з Мері, якщо на це Твоя воля. Я йтиму і славитиму Твоє ім‘я», - пригадує Пітерсон.

10 хвилин потому батько 5 дітей, їдучи з наймолодшою донькою у поїзді, помітив, що права рука припинила тремтіти.

«Я перевіряв кожні 30 секунд і все думав: «І досі нема, і досі не повернулось».

Дружина Мавра ділиться спогадами: «Я була в Люрді раніше і молилася за Рікове зцілення. Завжди просила: «Будь ласка, зціли Ріка». Однак його молитва біля гробниці Мері була «Що би не трапилося, дай мені силу продовжувати нести Твоє слово до інших.» Це не було просте прохання про визволення від хвороби.

Згромадження сестер св. Йосипа, ордену, до якого належала свята Мері, задокументували ці події; в той же час подібний випадок - зцілення від легеневого та мозкового раку австралійки Кетлін Еванс посередництвом святої - був у процесі слідства для канонізації цієї, при житті, австралійської черниці (1842-1909).

Тепер Пітерсон поширює свою дивовижну історію з усіма, хто бажає слухати і носить з собою купку маленьких ікон святої Мері, на яких написана одна з найбільш відомих її цитат: «Ніколи не проходь повз потребу, не допомігши».

Він зберіг тісний зв‘язок зі святою, що змінила його життя назавжди: «Вона чує від мене щодня. Я кажу - Мері, ось і знову, є безліч людей, за яких потрібно помолитись».

Настя Рудська для Християнського порталу КІРІОС за матеріалами catholicherald.co.uk